Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Upload
el: Αποστολή

en: Fields
el: Πεδία

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Expand
el: Επέκταση
