Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Confirm
es: Confirmar

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Insert
es: Insertar

en: Update
es: Actualizar

en: Icon
es: Icono

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Upload
es: Subir

en: Fields
es: Campos

en: Unlimited
es: Sin límite

en: Configuration
es: Configuración

en: Migrate
es: Migrar

en: Number of values
es: Número de valores

en: Manage fields
es: Gestionar campos

en: Processing %title
es: Procesando %title

en: Expand
es: Desplegar

en: Enable insert button
es: Activar botón de inserción

en: Enabled insert styles
es: Habilitar estilos de inserción
