Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: انصراف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Advanced settings
fa: پیکربندی‌های پیشرفته

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Fields
fa: فیلدها

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Manage fields
fa: مدیریت فیلدها
