Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Confirm
fr: Confirmer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Insert
fr: Insérer

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Icon
fr: Icône

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Upload
fr: Transfert de fichiers

en: Fields
fr: Champs

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Migrate
fr: Migrer

en: Number of values
fr: Nombre de valeurs

en: Manage fields
fr: Gérer les champs

en: Processing %title
fr: '%title' en cours de traitement

en: Expand
fr: Déplier

en: Views module
fr: module Views

en: Enable insert button
fr: Activer le bouton d'insertion

en: Enabled insert styles
fr: Les styles d'insertion  sont activés
