Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Update
gl: Actualizar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Upload
gl: Subir

en: Fields
gl: Campos

en: Unlimited
gl: Ilimitado
