Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Update
he: עדכן

en: Icon
he: סמל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Upload
he: העלאה

en: Fields
he: שדות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Manage fields
he: נהל שדות

en: Processing %title
he: מעבד %title

en: Expand
he: הרחב
