Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: CCK
hi: सी सी के

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: This action cannot be undone.
hi: इस क्रिया को अकार्य नहीं किया जा सकता है यानि फिर से पहले की अवस्था मे जाना सम्भव नहीं है।

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Upload
hi: अपलोड

en: Unlimited
hi: अनिश्चित
