Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Insert
hu: Beillesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Icon
hu: Ikon

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Fields
hu: Mezők

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Number of values
hu: Értékek száma

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Processing %title
hu: %title feldolgozása

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Contract
hu: Megállapodás

en: Views module
hu: Views modul

en: Enable insert button
hu: Beszúrási nyomógomb engedélyezése

en: Enabled insert styles
hu: Engedélyezett beszúrási stílusok
