Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
id: Konfirmasi

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Update
id: Mutakhirkan

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Upload
id: Unggah

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Configuration
id: Konfigurasi
