Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: Questa operazione è irreversibile.

en: Insert
it: Inserisci

en: Update
it: Aggiorna

en: Icon
it: Icona

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Upload
it: Carica

en: Fields
it: Campi

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Configuration
it: Configurazione

en: Number of values
it: Numero di valori

en: Manage fields
it: Gestisci campi

en: Processing %title
it: Sto elaborando %title

en: Expand
it: Espandi
