Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Update
ja: 更新

en: Icon
ja: アイコン

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Upload
ja: アップロード

en: Fields
ja: フィールド

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Number of values
ja: 値の数

en: Manage fields
ja: フィールドの管理

en: Expand
ja: 展開

en: Views module
ja: Viewsモジュール
