Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.

en: Update
jv: Dianyari

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Upload
jv: Unggah

en: Unlimited
jv: Ora ana batesé

en: Configuration
jv: Pengaturan

en: Number of values
jv: Jumlahé nilai

en: Manage fields
jv: Ngatur field

en: Expand
jv: Kembangna
