Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Manage fields
lt: Tvarkyti laukelius

en: Processing %title
lt: Vykdoma %title

en: Expand
lt: Išplėsti
