Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Update
lv: Atjaunot

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Upload
lv: Augšuplādēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Number of values
lv: Vērtību skaits

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus
