Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Configuration
mn: Тохиргоо
