Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: CCK
my: စီစီကေ (CCK)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
