Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Confirm
pl: Zatwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Advanced settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Upload
pl: Wysyłanie plików

en: Fields
pl: Pola

en: Unlimited
pl: Bez ograniczeń

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Migrate
pl: Migracja

en: Number of values
pl: Liczba wartości

en: Manage fields
pl: Zarządzaj polami

en: Expand
pl: Rozwiń

en: File sources
pl: Źródła plików

en: Autocomplete reference textfield
pl: Autouzupełnianie pola odnośnika
