Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta acção não pode ser desfeita.

en: Insert
pt: Inserir

en: Update
pt: Atualizar

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Fields
pt: Campos

en: Unlimited
pt: Ilimitado

en: Configuration
pt: Configuração

en: Number of values
pt: Número de valores

en: Manage fields
pt: Gerir campos

en: Expand
pt: Expandir

en: Enable insert button
pt: Activar o botão de inserir

en: Enabled insert styles
pt: Activar estilos de inserção

en: Autocomplete reference textfield
pt: Completar automaticamente referência de campo de texto
