Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Cancel
ro: Renunţă

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Insert
ro: Inserare

en: Update
ro: Actualizare

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Upload
ro: Încarcă

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Configuration
ro: Configurare

en: Number of values
ro: Număr de valori

en: Manage fields
ro: Gestiune câmpuri

en: Expand
ro: Expandare
