Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Icon
sk: Ikona

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Upload
sk: Nahrať

en: Fields
sk: Polia

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Number of values
sk: Počet hodnôt

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: Processing %title
sk: Spracúva sa %title

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: Enable insert button
sk: Povoliť tlačidlo "Vložiť"

en: Enabled insert styles
sk: Povolené štýly pre vloženie
