Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anullo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Update
sq: Rifresko

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Expand
sq: Shpalos
