Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Update
tr: Güncelle

en: Icon
tr: İkon

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Upload
tr: Yükleme

en: Fields
tr: Alanlar

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Manage fields
tr: Alanları yönet

en: Expand
tr: Genişlet
