Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Confirm
uk: Підтвердження

en: Cancel
uk: Відмінити

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Insert
uk: Вставити

en: Update
uk: Оновлення

en: Icon
uk: Значок

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Fields
uk: Поля

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Migrate
uk: Міграція

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Processing %title
uk: Обробка %title

en: Expand
uk: Розкрити
