Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Confirm
vi: Xác nhận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Update
vi: Cập nhật

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Upload
vi: Tải lên

en: Fields
vi: Các trường

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Configuration
vi: Cấu hình
