Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Update
af: Dateer op

en: Upload
af: Oplaai
