Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Откажи

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Update
bg: Промени

en: Upload
bg: Качване
