Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Fields
bs: Polja

en: Processing %title
bs: Obradjujem %title
