Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Upload
eo: Alŝutu
