Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Katkesta

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Insert
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: Icon
et: Ikoon

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Fields
et: Väljad

en: Expand
et: Ava
