Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Update
fi: Päivitä

en: Icon
fi: Ikoni

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Upload
fi: Siirrä

en: Fields
fi: Kentät

en: Processing %title
fi: Prosessoidaan %title

en: Expand
fi: Laajenna
