Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Odustani

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Upload
hr: Otpremi

en: Fields
hr: Polja
