Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Update
kk: Жанарту

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Fields
kk: Өрістер
