Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Expand
km: ពង្រីក
