Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: CCK
kn: ಸಿಸಿಕೆ

en: Confirm
kn: ದೃಢೀಕರಣೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Expand
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
