Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: CCK
ku: کەرەستەی ناوەڕۆک دروستکردن

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Upload
ku: بارکردن
