Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
mr: नक्की

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Update
mr: अपडेट

en: Upload
mr: अपलोड
