Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Insert
nl: Invoegen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Upload
nl: Uploaden

en: Fields
nl: Velden

en: Processing %title
nl: Bezig met %title

en: Expand
nl: Uitklappen
