Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Insert
nn: Set inn

en: Update
nn: Oppdater

en: Fields
nn: Felt
