Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Confirm
pt: Confirmar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não poderá ser desfeita.

en: Insert
pt: Inserir

en: Update
pt: Atualizar

en: Icon
pt: Ícone

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Fields
pt: Campos

en: Processing %title
pt: Processando %title

en: Expand
pt: Expandir
