Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Cancel
ru: Отменить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Insert
ru: Вставить

en: Update
ru: Обновить

en: Icon
ru: Значок

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Upload
ru: Закачать

en: Fields
ru: Поля

en: Migrate
ru: Миграция

en: Processing %title
ru: Обработка %title

en: Expand
ru: Разбить

en: Contract
ru: Договор
