Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Update
sl: Posodobitev

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Expand
sl: Razširi
