Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: CCK
ta: உ.க.க

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: Expand
ta: விரிவுபடுத்து
