Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Upload
te: ఎక్కించు
