Wysiwyg Fields (6.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Upload
th: อัพโหลด
