WYSIWYG Filter (6.x-1.5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Style properties
bo: བཟོ་ལྟའི་གཏོགས་གཤིས།

en: Allowed HTML tags: @tags
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་HTMLམཚན་བྱང། @tags
