Wysiwyg ImageField (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Insert
ca: Insereix

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Number of values
ca: Nombre de valors

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Enable insert button
ca: Habilita el botó d'inserció

en: Enabled insert styles
ca: Estils d'inserció habilitats
