Wysiwyg ImageField (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Insert
da: Indsæt

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Note
da: Bemærk

en: Number of values
da: Antal af værdier

en: Manage fields
da: Håndtér felter

en: Views module
da: Views-modulet

en: Enable insert button
da: Aktivér "indsæt"-knap

en: Enabled insert styles
da: Aktive styles

en: File sources
da: Filkilde

en: Autocomplete reference textfield
da: Autoudfyld tekstfelt af kilde
