Wysiwyg ImageField (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Insert
el: Εισαγωγή

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Number of values
el: Αριθμός τιμών

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: Enable insert button
el: Ενεργοποίηση του πλήκτρου εισαγωγή

en: Enabled insert styles
el: Ενεργοποίηση των στυλ εισαγωγής
