Wysiwyg ImageField (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Insert
he: הוספה

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Note
he: הערות

en: Number of values
he: מספר ערכים

en: Manage fields
he: ניהול שדות
