Wysiwyg ImageField (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Insert
hu: Beszúrás

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Number of values
hu: Értékek száma

en: Manage fields
hu: Mezők kezelése

en: Views module
hu: <em>Views</em> modul

en: Enable insert button
hu: Beszúrási nyomógomb engedélyezése

en: Enabled insert styles
hu: Engedélyezett beszúrási stílusok

en: File sources
hu: Fájlforrások
